Contact


Regio's / Teams
Regio Coördinator Activisme-website Facebook Groep
Alkmaar Nick de Kok n.dekok@zeitgeistbeweging.nl Link Link
Amsterdam Ferdinand van Lang f.vanlang@zeitgeistbeweging.nl Link Link
Brabant Richard Pouw r.pouw@zeitgeistbeweging.nl Link Link
Den Haag Niels Fluitman n.fluitman@zeitgeistbeweging.nl Link Link
Groningen Link Link
Limburg Serf Doesborgh s.doesborgh@zeitgeistbeweging.nl Link Link
Nijmegen Link Link
Rotterdam Ugur Ertas u.ertas@zeitgeistbeweging.nl Link Link
Twente Thijs Bruins Slot t.bruins.slot@zeitgeistbeweging.nl Link Link
Utrecht Desmond Schinkel d.schinkel@zeitgeistbeweging.nl Link Link
Overige regios Link
Landelijk Seth Lievense s.lievense@zeitgeistbeweging.nl
 
Team
Vertaalteam Wigger de Vries vertaalteam@zeitgeistbeweging.nl Link
IT-Team Dennis Ruhe itteam@zeitgeistbeweging.nl Link
Mediateam Temp: Thijs Bruins Slot mediateam@zeitgeistbeweging.nl Link
Zie de Wie zijn we? pagina voor meer informatie over de coördinatoren.
Overig
Gezien het decentrale karakter van de beweging en de bottum-up aanpak zien we dat ook graag terug in het contact!
Probeer elkaar allereerst zelf te vinden via de activisme-website/facebook groepen. Indien er een regionale contactpersoon aanwezig is kunt u daar contact mee opnemen.

Voor overig contact: info@zeitgeistbeweging.nl.
Nederlands