De Zeitgeistbeweging op voorpagina van klimaatconferentie
De kracht van TZM-activisme ligt op lokaal niveau, vergeet dat niet 😉 Begin nu je eigen chapter!
Zoals vermeld in de Chapters Guide, is het erg nuttig om 1) een website te hebben met een duidelijke uitleg van wat TZM is, 2) stickers en shirts te ontwerpen die naar die website verwijzen, en 3) events te bezoeken die bijvoorbeeld over systeemverandering gaan. Het loont echt en maakt onze educatieve missie gemakkelijker.
Hieronder zie je ons op een eerdere klimaatconferentie met een TZM-shirt. Deze formule van activisme helpt om momentum te creëren. Mensen van Greenpeace, Extinction Rebellion, bedrijven en andere gelijkgestemde organisaties bezochten deze conferentie en weten nu waarschijnlijk iets meer over TZM. We hebben ook twee keer een pitch gedaan voor systeemverandering in de context van een Natural Law/Resource Based Economy (NL/RBE).
We zullen deze maand weer naar de volgende klimaatconferentie gaan. Heb je interesse? Kom dan naar onze chaptermeetings.
![]()